In English

   
   
Energo Klubi
  TULE KLUBISSE   ÜRITUSED   KOOSTÖÖ   KLUBITEENUSED   SISEVEEB    
  Klubist lähemalt    Liitu klubiga    Hobiteadus    Eetikakoodeks  
  Tule klubisse Klubist    

 

 
 
 
 
   
       
  Klubist lähemalt    
  Milliste keskkonnamõjudega peab kaasaegne inimene päevast-päeva arvestama? Kuidas urbaniseerunud ühiskonnas tervislikult toituda? Millised kosmoloogilised sündmused leiavad aset Päikesesüsteemis ja kaugemalgi? Need on vaid mõned teemad Energo Klubi üritustest.

Klubi mõte
Energo klubi eesmärk on pakkuda huvilistele võimalust koos käia ning ülaltoodud teemadel mõtteid vahetada. Jagades omavahel oskusteavet ning kuulates, kasvab kollektiivne teadmistepagas.
Energo Klubi käsitleb eelkõige elamise praktilist külge, et koolitusüritustest oleks klubilistele kasu isikliku elu korraldamisel.

Ajaloost
Energo Klubi asutasid Rein Weberi õpilased, kel oli kindel huvi maakiirguste temaatika uurimiseks ning selle teadustamiseks ühiskonnas. Klubi alustas paarikümne liikmega, kes olid valdavalt Rein Weberi, Reet Priimani kursustel osalenud.

Tegevusvorm
Klubi suureks väärtuseks on sõbralik ja toetav õhkkond, kellega koos teadmisi omandada. Sinu ümber ei ole juhuslikult ühte ruumi sattunud isikud, vaid sõbrad, kes ikka ja jälle klubis kokku saavad. Ja uued sõbrad, kes otsivad sama, mida sina.
Klubi kooskäimise vormideks on loengud ja seminarid, kuhu kutsutakse esinema vastava teema spetsialiste. Asjatundjate eestvedamisel korraldatakse ka töötube ja praktikume, kus igaühel on omal käel võimalus õpitut harjutada.
Aeg-ajalt viib klubi läbi väljasõite teemakohastesse punktidesse üle Eesti, näiteks aktiivsed piirkonnad.
Kindel roll on ka vestlusringidel, kus mõtteid vahetavad klubilised ise. Hubases õhkkonnas, läbi ühise diskussiooni, jõutakse tihti parimate järeldusteni. Vestlusõhtutel räägitakse lahti ka teemad, mida on räägitud koolitustel.

Eetikakoodeks
Klubiliikmete ühiseid eetilisi väärtushinnanguid kajastab Eetikakoodeks. Eetikakoodeksit saad lugeda siin.
 

 


Kuidas osa võtta?

Energo Klubi liikmeüritustest osavõtmiseks tuleb saada klubiliikmeks. Täida liikmeks saamise avaldus siin.

Huvilised võivad enne avalduse esitamist tutvumise eesmärgil osaleda kahel korral ka liikmetele mõeldud üritustel.

Kui soovid lihtsalt saada tulevikus infot avatud klubiürituste kohta, ilma klubisse astumata, jäta palun oma kontaktandmed siia.
 

 

   
    Energoo Klubi

Energo Klubi alates aastast 2004   |  Kontakt