In English

   
   
Energo Klubi
  TULE KLUBISSE   ÜRITUSED   KOOSTÖÖ   KLUBITEENUSED   SISEVEEB    
  Eelseisvad üritused    Aastakava    Teemarühmad    Ürituste info sinuni
  Üritused Ürituste info sinuni    

 

 

Klubiürituste info sinuni

   
 

INFO MITTELIIKMETELE
Osad üritused on avatud kõikidele huvilistele. Mis laadi loenguid ja üritusi me korraldame - leiad hea ülevaate kalendri arhiivist.

Kui sa ei ole Energo Klubi liige, aga soovid saada infot avatud ürituste kohta, siis palun jäta oma kontaktandmed, täites kõrvalolev ankeet. Teavitame sind e-maili teel üritustest, mis võivad sulle huvi pakkuda. Avatud üritustest on osa oodatud võtma kõik huvilised.

Kui oled juba Avatud Ürituste Infolistis, aga soovid muuta või kustutada seal oma e-maili, saad seda teha SIIN

INFO KLUBILIIKMETELE
Info klubiürituste kohta saadetakse klubi mailinglisti teel kõikide klubiliikmete e-maili postkasti kohe, kui uus üritus plaani võetud. Seega, paremal olevasse "Avatud ürituste info" listi pole klubiliikmel end mõtet kirja panna.

Kui sa oled klubiliige, aga pole kuu aja jooksul saanud ühtegi klubiteadet oma e-mailile, siis tõenäoliselt on sinu e-maili aadress klubi mailinglistis vale. Lisa oma e-mail sel juhul uuesti klubiliikme ankeeti.

Kui oled juba klubiliikmete  nimekirjas (mailinglistis), aga soovid muuta või kustutada seal oma e-maili, saad seda teha SIIN
 

 


Avatud ürituste info

Kirjuta siia oma e-mail, kuhu soovid teateid saada.
Sellele aadressile saadetakse kinnituskiri, millele vasta lihtsalt Reply-ga (saada tagasi saatjale) - oledki lisatud nimekirja.

Sinu e-mail::
Sinu nimi:

 

   
    Energoo Klubi

Energo Klubi alates aastast 2004   |  Kontakt